İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’dan Taziye Ziyareti

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’dan taziye ziyareti

YALOVA – İçişleri Bakanı Süleyman Soylu eski dostu olan ve geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden Yalova’nın tanınmış iş adamlarından Fikri Turgut’un ailesinin Yalova’da ki evine gelerek taziyede bulundu.
Balıkesir ilindeki programının ardından Helikopterle Yalova’ya gelen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu Atatürk Stadyumunda Yalova Valisi Tuğba Yılmaz, AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol ve AK Parti Yalova İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak karşıladı. Bir çocuğun çiçek verdiği Soylu ardından vefat eden Yalovalı iş adamlarından ve eski dostu olan Fikri Turgut’un Yalova’nın Fatih Caddesi üzerindeki evine geldi. Burada vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılanan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu çocuklara oyuncaklar hediye etmeyi de ihmal etmedi. Ardından taziye ziyaretinde bulunan Soylu binadan ayrılışında da vatandaşları selamladı.
Soylu daha sonra AK Parti Yalova eski Milletvekili Fikri Demirel’in evine gitti. Demirel’in kısa bir süre önce vefat eden amcası Bedri Demirel’le ilgili taziyelerini bildiren Soylu ardından karayolu ile Kocaeli iline geçti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.